BROUČEK přípravka pro děti okolo 2 let

pro děti od 2 let
 

V kurzu si děti pohrají, zazpívají písničku, poslechnou pohádku, protáhnou tělo, vytvoří něco pěkného, zopakují barvy a tvary a naučí se spoustu nových zajímavých věcí. Kurz slouží jako příprava na klasickou školku. Děti mají možnost si v malém kolektivu vrstevníků postupně zvyknout na samostatný pobyt v neznámém prostředí. Kurz je možné navštěvovat libovolný počet dní v týdnu. Při první návštěvě by však měl rodič počítat s tím, že bude možná potřeba, aby byl na dosah, protože ne vždy jde napoprvé všechno hladce. Platí to zejména pro rodiče dětí, které zatím nemají zkušenost s jiným než domácím prostředím. Při standardním průběhu rodič dítě na začátku kurzu předá lektorce a na konci vyzvedne.


Kurz je určen dětem, které budou na vybraný den nebo dny v týdnu chodit pravidelně. S místem ve skupině se pak pro ně počítá i v případě delší nepřítomnosti ze zdravotních důvodů. Nepřítomnost dítěte je třeba omluvit buď přes kancelář KC Průhon na tel. 601 324 846 nebo přímo lektorkám (kontakty jsou k dispozici v šatně na nástěnce). Pokud chcete dítě přivést jen občas, je třeba si telefonicky před plánovanou návštěvou ověřit, zda je v ten konkrétní den volné místo.


S sebou dítě potřebuje: přezutí (bačkůrky, tenisky) s neklouzavou gumovou podrážkou, které dobře drží na noze, oblečení, v kterém si může hrát i cvičit (tepláky, tričko, mikina), svačinu a pití.

Prosíme rodiče, aby o případných individuálních zvláštnostech nebo potřebách svého dítěte neváhali informovat lektorky hned na začátku docházky.

Kurz vedou laskavé a trpělivé lektorky s pedagogickým vzděláním a praxí.


Kurz se koná na pracovišti KC Průhon na adrese Jiránkova 1135/6, Praha 6 - Řepy. Vstup je vedle vchodu do domu (naproti dětskému hřišti).


počet žáků skupinová výuka
rozsah a frekvence 1 lekce = 240 minut  
den a hodina pondělí až pátek 8:30 - 12:30 
cena kurzu 250 Kč za lekci (předplácí se dopředu na celý měsíc)
volná místa
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Více lektorů

Bc. Tereza Šimková
Martina Urbanová
Mgr. Kateřina Vítečková

KURZY

Odběr programu e-mailem