Jóga pro těhotné (gravidjóga)

pro nastávající maminky 


Zatím bude probíhat společně s jógou po porodu, při větším počtu účastnic bude cvičení rozděleno do dvou samostaných hodin jdoucích po sobě.


Těhotenská jóga je ideální pohybovou aktivitou pro téměř všechny nastávající maminky. Cvičení probíhá v klidnějším tempu, zahrnuje pozice vhodné pro období těhotenství a nácvik jógového dechu. Program je přizpůsoben aktuálnímu stavu jednotlivých cvičících, závěr každé lekce patří relaxaci.
Cvičení má pozitivní vliv na řadu zdravotních problémů, které těhotenství často provázejí: vysoký krevní tlak, křečové žíly, otoky nohou, zažívací potíže, bolesti zad (zejména v bederní oblasti), stres a únava.
Pravidelné cvičení těhotenské jógy vede k posílení fyzické a psychické kondice a k jejich harmonizaci a je tak výbornou aktivní přípravou na porod.

 

Zdravé maminky mohou cvičit od ukončeného 1. trimestru. V případě jakýchkoliv pochybností svůj záměr konzultujte se svým lékařem.   

 

S sebou potřebujete: vhodné oblečení a podle obsahu lekce i obuv s nešpinivou podrážkou, karimatku (omezený počet je k zapůjčení na místě). K dispozici je šatna s uzamykatelnými skřínkami.  

počet žáků skupinová výuka
rozsah a frekvence 1 lekce = 60 minut 
den a hodina pondělí 9:30 - 10:30 
cena kurzu 1 400 Kč za pololetí (I.= září 2018 - leden 2019, II.= únor - červen 2019)
volná místa
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Dáša Kleinová