Turistický oddíl pro předškoláky ŤAPIČKA

Ve dnech 1.5. až 8.5. (státní svátky + navazující ředitelské volno v řepských školách) se nekonají pravidelné schůzky! 
Společné výpravy jsou ve středu 1. a 8.5., pro více info kontaktujte lektorky Mgr. Macourkovou, tel. 720 595 484, nebo Bc. Šimkovou, tel. 728 035 863.


pro předškoláky ve věku 3 - 6 let


Turistická přípravka pro všechny zvídavé děti, které se chtějí dozvědět víc nejen o přírodě, ale vůbec o světě kolem nás. Program spojuje turistiku, přírodovědu, zábavu a hry a to vše s cílem pomoci vytvořit u dětí kladný vztah k okolní přírodě a naučit je aktivně trávit volný čas ve skupině vrstevníků s podobnými zájmy.
 

Děti získají základní přírodovědné znalosti, naučí se tábornické a turistické dovednosti. V programu jsou hry, soutěže a celoroční bodování členů. Během celého roku chodí malí turisté na vycházky, vyrazí třeba na brusle nebo bobovat, jezdí na jedno i vícedenní výlety poznávat zajímavá místa.
 

Kurz vedou lektorky a lektoři s nepřeberným množstvím nápadů a bohatými turistickými, vodáckými a tábornickými zkušenostmi, s pedagogickým vzděláním a praxí. Při sportovních akcích nebo velkých výpravách vypomáhají i další kvalifikovaní a zkušení pracovníci. 

 

Pro činnost v kroužku děti nepotřebují žádné speciální či drahé vybavení.
 

ŤAPIČKA se koná na pracovišti KC Průhon na adrese Jiránkova 1138/2, Praha 6 - Řepy. Vstup je vedle zadního vchodu do domu. 

 

počet žáků skupinová výzuka
rozsah a frekvence 1 lekce = 60 minut 
den a hodina nováčci středa 14.30 - 15.30 (po naplnění kapacity můžeme otevřít ještě čtvrtek ve stejném čase)
pokročilí čtvrtek 15.30 - 16.30 
cena kurzu 1 000 Kč za pololetí (I. září 2018 - leden 2019, II. únor - červen 2019)
volná místa OBSAZENO
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Mgr. Lucie Macourková, Bc. Tereza Šimková

KURZY

Odběr programu e-mailem