LiStOVáNí: Hry bez hranic (Michal Kašpárek)

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 16.Duben 2019 18:00 hod
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné 120 Kč/100 Kč studenti a senioři Rezervovat
Přicházíme s LiStOVáNím knihy Hry bez hranic publicisty a překladatele Michala Kašpárka, který píše články pro česká i zahraniční média – MF DNES, Computer, Wizz aj.

Hry bez hranic:

Mladý programátor Filip si užívá všeho, co dnešní svět nabízí dobře placeným profesionálům: cestování, drogy, sex bez závazků.

Vydělávat na pohodlný život vývojem návykových her a těžbou osobních dat možná není dvakrát morální, ale když to nebude dělat on, bude to přeci dělat někdo jiný, ne?

Jakmile se vynalézavému pragmatikovi naskytne během vrcholící uprchlické krize historická příležitost vytřískat na lidském neštěstí tolik, že už nikdy nebude muset vstávat do práce, neváhá propůjčit svůj cynismus dobré věci.

Před čtenáři se otevře nepříjemná otázka: sledují nechutné vykořisťování, anebo efektivní záchrannou misi?

Publicista a komentátor Michal Kašpárek se ve své ajťácké grotesce strefuje do současných kultů efektivity, kreativity nebo flexibility a předkládá mrazivý i krutě vtipný pohled na generaci Y.

Vydalo nakladatelství Listen / Euromedia group v roce 2018. Premiéra leden 2019.

Délka představení: 50 min.

Hraje: Věra Hollá, Jirka Ressler.
Přítomen bude i autor Michal Kašpárek.

Knihy Hry bez hranic bude možné zakoupit za 220 Kč.

Co je LiStOVáNí? Je to scénických čtení, kdy je vybrána aktuální zajímavá kniha, která se objevuje na trhu a je interpretována v podobě scénického čtení. Jedná se o cca hodinové divadelní vystoupení s rekvizitami, kostýmy, hudbou, začátkem i koncem.

Vstupné: 120 Kč základní/100 Kč studenti a senioři

Vstupenky ke koupi na recepci KC Průhon nebo online ZDE

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem