Zažít Řepy Jinak 2019

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 7.Září 2019 12:00 - 20:00 hod
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné Zdarma Rezervovat
3. ročník pouličního sousedského festivalu Zažít Řepy Jinak.

...aneb poznej svého souseda!

Originální sousedská slavnost, která má za cíl otevřít sousedské vztahy. Neformálně, zábavně, zkrátka tak trochu jinak. Poznejte své okolí a hlavně své sousedy skrze jejich zajímavé dovednosti, nápady nebo produkty, které vytváří.


Zažít Řepy a Kulturní Centrum Průhon si Vás dovolují pozvat na 3. ročník originálního pouličního sousedského festivalu Zažít Řepy Jinak 2019.

Na třech různých podiích uvidíte a uslyšíte několik hudebních těles, divadel a tanečních formací. Budete moci navštívit 5 různých žánrových zón.

Těšit se tedy můžete nejen na hudbu, divadlo, tanec, ale i na relax, sousedskou tržnici, doprovodný program, stánky a občerstvení.

Na konci Socháňovy ulice bude kromě hlavního pódia a posezení připravena komerční zóna. Ulici zaplní stánky s výtvory sousedů i přespolních prodejců, či nabídka služeb místních živnostníků. V zóně také ukořistíte dobroty k jídlu a pití. Posedět můžete blízko hlavního pódia, které ovládne bohatý hudební program.

A opet dáváme sousedům příležitost, jak poslat osvědčenou metodou věci dál v rámci Sousedské tržnice! Prodejte své zboží, ať je to oblečení po odrostlých dětech, sportovní náčiní, hračky, domácí spotřebiče... Meze se nekladou ani domácím dobrotám - koláče, buchty, limonády a další.

Na zahraděpřed Klubem 17 budě opět chill out nebo chcete-li relax zóna - přístupná pro všechny, kteří si chtějí užít letní relax pohody. Poseďte v čajovně, nechte si vyložit karty, nakupte náramky, šperky a navštivte první část výtvarných dílniček. V zóně najdete ukázku dětských prací tvorby komiksu a dětský workshop stavby komiksu.

I letos se vám v zahradě za Klubem 17 budou věnovat moderátoři řepského internetového rádia! Nonstopradio společně s Klubem 17 a Mateřským centrem Řepík připravilo hlavně pro naše nejmenší program, spoustu výtvarných dílniček, kreativních workshopů, úkolů a další. Do zóny vyrazte na koblížky a míchané nápoje! V Klubu 17 najdete v případě potřeby ZDRAVOTNÍKA!

A konečně za KC Průhon v kreativní zóně před a na místním přírodním amfiteátru budete mít možnost si zaposilovat, zacvičit (i taichi) a zatancovat. Od 15:00 bude připravené divadlo pro děti v přírodním amfiteátru! Představíme také bubenickou show souboru Wild Sticks! Součástí amfiteátru bude i volná otevřená scéna "Hyde Park" - otevřené místo pro zájemce, kteří by chtěli ukázat své vystoupení na pódiu!

Vše si připravili sousedi pro sousedy.

Chcete se zúčastnit, nabídnout své produkty, služby nebo umění svým sousedům, neváhejte! Ozvěte se na email dirbak@seznam.cz.

Průběžné informace najdete na FACEBOOKU Zažít Řepy - ZDE!

Nebo se přijďte jenom pobavit a posedět s přáteli. Více informací bude následovat. Sledujte událost Zažít Řepy Jinak 2019 a FB profil Zažít Řepy.

Těšíme se na Vás!!!

Místo konání: Před KC Průhon - Socháňova ulice

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem