BigTrip.cz - 2 roky kolem světa ve škodovce (přednáška)

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 14.Leden 2020 19:00 hod
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné 120 Kč/100 Kč studenti a senioři Rezervovat
BIGTRIP.CZ - Kolem světa ve škodovce

777 dní / 127.843 km / 50 zemí na všech obydlených kontinentech

• NEJDELŠÍ EXPEDICE KOLEM SVĚTA OSOBNÍM AUTEM
• PRVNÍ EXPEDICE KOLEM SVĚTA OSOBNÍM AUTEM VEDOUCÍ PŘES VŠECHNY OBYDLENÉ KONTINENTY

Ladislav Bezděk a Kateřina Dvořáková jako posádka oranžové Škoda Octavia – OKI, dokázali jako první na světě objet osobním autem celý svět s trasou vedoucí přes všechny obydlené kontinenty.

Nepovažují se za odvážné, cestovatele a už vůbec ne dobrodruhy. Rádi o sobě prohlašují, že jsou jen dva normálně nenormální, kteří se řídí vlastním pravidlem a to, že „život se má užít, ne přežít!“

Shodně přiznávají, že netušili co je čeká a že většinu věcí zkrátka nedomysleli. Rozhodně nelitují, stále cestují a rádi by podnikli další cestu kolem světa. Protože cesta kolem světa dokonale prověřila jejich vztah, rozhodli se v srpnu 2017 vše zpečetit sňatkem a tak od té chvíle budou na dveřích vozit nejen shodné krevní skupiny, ale také příjmení. Navíc si takhle jednou v noci po tmě četli společnou knihu, až se jim z toho narodila dcera Maruška.

Nyní se svým vyprávěním snaží bavit lidi, motivovat je v rozhodnutí cestovat a vydělat si na větší expediční vůz.

Čeká Vás šílené vyprávění o jedinečné cestě kolem světa. O tom, že lze moderní škodovkou přejet nejen Afriku, ale objet celý svět.

A to vše bez 4x4, GPS a bez dostatku peněz!!!

Dozvíte se jestli je horší řešit v Africe rozbité přední okno a nebo vykládku z kontejneru v Argentině. Jak přežili útok divoké pumy, byli zatčeni v USA, překonali Západní poušť v Austrálii a nebo se ztratili v mongolské Gobi. Aby se nakonec vrátili do ČR s několika měsíci propadlou technickou.

Povíme vám, co taková cesta obnáší, jak jsme to spolu vydrželi, co všechno jsme ochutnali, jak se v Rusku váží vodka a jak se zkrátka žije 2 roky v osobním autě. Na živo, živelně a takovým způsobem, že vám dost možná povolí svěrače!

Délka: cca 1,5 hod

Vstupné: 120 Kč základní/100 Kč studenti, senioři

Vstupenky zakoupíte online ZDE nebo na pokladně KC Průhon.

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem