ZRUŠENO A ZMĚNA TERMÍNU: KVIFF Film: Diego Maradona

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 15.Duben 2020 19:00 hod
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné 80 Kč/60 Kč snížené Rezervovat
ZRUŠENO: Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, Ministerstva kultury a Ministerstva zdravotnictví o problematice koronaviru je akce zrušena. Datum přesunu akce bude upřesněno na webu a FB KC Průhon.
Děkujeme za pochopení.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary přináší mimořádné promítání těch nejzajímavějších filmů ze světové produkce. V KC Průhon tak můžete zhlédnout jako třetí film Diego Maradona.

Na csfd.cz hodnocen 83%!

Diego je usměvavý kluk z předměstí, který miluje fotbal a svou velkou rodinu. Díky obrovskému talentu plní sny sobě, svým blízkým i stovkám milionů fanoušků po celém světě.

V Neapoli, kde by i ďábel potřeboval bodyguarda, se Diego stává Bohem. Fanatický obdiv a slávu je těžké ustát a Diego skrývá svou lidskou tvář čím dál víc pod masku Maradony. Tomu nejsou cizí divoké večírky, nevěry, podvody, kokain ani pletky s mafií. Zničující spirála se roztáčí.

Strhující portrét jedné z nejslavnějších a nejvíce kontroverzních osobností vůbec poskládal držitel Oscara Asif Kapadia (Senna, Amy) z více než 500 hodin záběrů z Maradonova soukromého archivu.

Dokument / Životopisný, Velká Británie, 2019
Délka: 130 min

Distribuce ČR: KVIFF Distribution

Režie: Asif Kapadia
Hudba: Antonio Pinto
Střih: Chris King

Místo konání: Sál KC Průhon

Vstupné: 80 Kč základní/60 Kč studenti, senioři

Vstupenky zakoupíte online ZDE nebo na pokladně KC Průhon.

PUSŤTE SI TRAILER K FILMU: ZDE

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem