LiStOVáNí: Zvíře

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 5.Září 2017 18:00 hod
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné 100/80 Kč Rezervovat
Příběh o klukovi, který promluvil

Jsou knihy, které pohladí, zatímco jiné jdou čtenáři proti srsti - přesto se od nich ale nemůže odtrhnout. Jednou z nich je další příběh zkušené dětské psychoterapeutky, tentokrát o teenagerovi Kevinovi, který se na začátku příběhu utíká před lidmi do pomyslné klece stolů a židlí. Pod stolem a chráněn židlemi odmítá komunikovat a nikdo si s ním neví rady. Jeho lékařská anamnéza není k nalezení, není jasné, co se mu přihodilo a kdo mu ublížil.

Torey L. Hayden, autorka řady velmi úspěšných románů z prostředí školy pro děti s poruchami chování, krok za krokem rozplétá složitý případ dětské úzkosti, která u Kevina vedla k neřízené agresivitě. Dlouhodobá terapie a až neuvěřitelná míra empatie a pedagogické intuice vede k pomalému a těžkopádnému uzdravení zprvu nezvladatelného Kevina, kterému děti přezdívají Zvíře.

LiStOVáNí se tak vrhá do dalších nových žánrových vod a ani v tomto případě nebude chybět ani příslušný humor, Torey totiž současně rozmlouvá i s neposednou holčičkou jménem Charity.

V překladu Lumíra Mikulky vydalo nakladatelství Portál.


Po skončení vystoupení bude možné na místě zakoupit autorské knihy.

Hrají: Věra Hollá a Pavel Oubram
Místo konání: Společenský sál KC Průhon
Vstupné: 100 Kč základní/80 Kč snížené (studenti a senioři)

SLEDUJTE UDÁLOST NA FACEBOOKU!

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem