Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 16.Listopad 2017 19:00 hod
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné 160 Kč/130 Kč Rezervovat
Cestovatelská projekce / stand-up

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu však brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, vším ale proplouvá s neobyčejnou lehkostí.

Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek.

Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

//////////////////////////////////////////////////

O autorovi
Ladislav Zibura (25 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal dvě knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty).

Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

//////////////////////////////////////////////////

Místo konání: Společenský sál KC Průhon
Vstupné: 160 Kč základní/130 Kč studenti a senioři

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem