Zažít Řepy Jinak 2018

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 8.Září 2018 12:00 - 20:00
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné Zdarma Rezervovat
...aneb poznej svého souseda!

Originální sousedská slavnost, která má za cíl otevřít sousedské vztahy. Neformálně, zábavně, zkrátka tak trochu jinak. Poznejte své okolí a hlavně své sousedy skrze jejich zajímavé dovednosti, nápady nebo produkty, které vytváří.


Zažít Řepy a Kulturní Centrum Průhon si Vás dovolují pozvat na 2. ročník originálního pouličního sousedského festivalu Zažít Řepy Jinak 2018.

Na třech různých podiích uvidíte a uslyšíte několik hudebních těles, divadel a tanečních formací. Budete moci navštívit 5 různých žánrových zón.

Na konci Socháňovy ulice bude kromě hlavního pódia a posezení připravena komerční zóna, kde si budete u stánku moci zakoupit různé občerstvení, suvenýry, homemade výrobky sousedů i přespolních a využít služeb místních živnostníků.

Po dobré zkušenosti s dubnovým Velkým bazarem bude před KC Průhon vymezeno místo pro sousedskou tržnici, kam si každý soused může přinést a zkusit prodat svoje zboží. Fantazii se meze nekladou! Od obnošeného zboží po dětech i dospělých, sportovního náčiní, domácí spotřebiče přes hračky až po domácí kulinářské dobroty. Koláče, buchty limonády a podobně.

Na zahradě před Klubem 17 bude opět chill out nebo chcete-li Relax zóna. Zde si můžete zacvičit jógu, protáhnout tělo, dozvědět se něco o zdravé výživě nebo si nechat vyložit karty.

V zahradě za Klubem 17 se vám po celý den budou věnovat manželé, kteří vedou a z Řep vysílají internetové rádio - NONSTOPRADIO. Společně s týmem z Centra sociálně zdravotních služeb a Mateřského klubu Řepík pro vás a hlavně vaše děti budou mít připraven bohatý program a spoustu výtvarných dílniček a kreativních workshopů a úkolů. A také nějaké odměny.

A konečně za KC Průhon v kreativní zóně před a na místním přírodním amfiteátru budete mít možnost si zaposilovat, zacvičit a zatancovat. V nově vybudovaném Amfiteátru si můžete užít divadelní, hudební i taneční vystoupení, či si přijít poslechnout čtení.

Vše si připravili sousedi pro sousedy.

Pokud budete mít pocit nebo chuť se zúčastnit, nabídnout své produkty,služby nebo umění svým sousedům, neváhejte! Ozvěte se na email dirbak@seznam.cz.

Nebo se přijďte jenom pobavit a posedět s přáteli. Více informací bude následovat. Sledujte událost a FB profil Zažít Řepy.

Těšíme se na Vás!!!

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem