04 příměstský TOULKY S KYTAROU 7.7.-10.7.

příměstský tábor pro děti 1. – 5.třída

termín:  úterý 7. 7.  - pátek 10. 7. 2020
8.30 - 16.30  (otevřeno máme 8.00 - 17.00)

místo konání: Kulturní centrum Průhon, 

Socháňova 1220/27, 163 00 Praha 6 - Řepy


K prázdninám patří táborák a k táboráku patří kytara a písničky. Na začátku každého dne si zazpíváme a vytvoříme si vlastní zpěvník. Ten bude i deníkem našich zážitků z výletů, které společně podnikneme, především do pražské přírody.

 

Program:                     
úterý
- Pojedeme vláčkem ze Zličína do přírodního parku Košíře - Motol, postavíme lesní chýši a potom se projdeme parkem až k vodní nádrži Homolka.
středa - Vydáme se na celý den na návštěvu do ZOO Praha. Podíváme se, co je tu od naší poslední návštěvy nového a také se přesvědčíme, jestli tenhle ptačí sbor nešidí zkoušení a nacvičuje opravdu poctivě.
čtvrtek - Vyrazíme do přírodní rezervace Divoká Šárka, známé hlavně krásnou přírodou a skvělým koupáním. Je ale i významnou archeologickou lokalitou osídlenou již v paleolitu a dodnes tu najdeme pozůstatky valu slovanského hradiště z 8.století. Roste tu řada vzácných druhů rostlin a žije řada chráněných živočichů. O údržbu území „pečuje“ i stádo koz a ovcí, které se tady i v jiných pražských rezervacích pase.  
pátek - V lesoparku Řepy si zahrajeme různé hry, naučíme se bezpečně rozdělat oheň a když už bude oheň, tak si i něco opečeme. Ale hlavně si s kytarou zopakujeme všechny písničky.


cena: 1.450 Kč (v ceně je materiál, jízdné, vstupné, odborné vedení, pojištění i nějaký mls)
Platit je možné bankovním převodem, kartou nebo hotově v kanceláři č.2. Pokud chcete čerpat příspěvek od zdravotní pojišťovny nebo zaměstnavatele, vystavíme Vám fakturu. Pozdější vystavení faktury k již proběhlé platbě není možné. Podrobné info o faktuře najdete na úvodní straně sekce KURZY. 

co bude dítě potřebovat:                                                
oblečení - pohodlné sportovní oblečení a obuv na ven vhodně podle počasí, pláštěnka, další vybavení dle denního programu
jídlo a pití - nerozbitná láhev na pití, 1x - 2x  malá svačina, 1x velká svačina místo oběda

vedoucí tábora:
Jan Kalina, Kateřina Kalinová

 

Přihláška ke stažení ZDE.
Leták tábora ke stažení ZDE.
Bezinfekčnost formulář ke stažení ZDE.

 

počet žáků 24
rozsah a frekvence  
den a hodina  
cena kurzu
volná místa 8
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Jan Kalina, Kateřina Kalinová

KURZY

Odběr programu e-mailem