10 příměstský CESTA ZA POKLADEM III. 3.8.-7.8.

příměstský tábor pro děti 4 – 6 let


termín:  pondělí 3. 8.  - pátek 7. 8. 2020
8.30 - 16.30  (otevřeno máme 8.00 - 17.00)

místo konání: Kulturní centrum Průhon, 

pracoviště Jiránkova 1138/2, 163 00 Praha 6 - Řepy

 

I letos s partou prima kamarádu pošlapeme a pojedeme za zábavou a za dobrodružstvím v Praze i blízkém okolí. Budeme si hrát i trochu sportovat. Určitě nás ale čeká spousta nových zážitků a překvapení.
Program:
pondělí - Zahrajeme si seznamovací hry a až se všichni lépe poznáme, vyrazíme si zadivočit do Divoké Šárky. A když bude opravdu teplo, třeba se budeme i koupat.
úterý - Půjdeme se podívat, jestli nejsou v ZOO Praha nějaká nová zvířátka, která jsme ještě neviděli. A až nás budou bolet nožičky, svezeme se vláčkem. 
středa - Vydáme se do Ekocentra Prales v Praze Kbelích, kde mají moc pěkný program pro děti. Už jste si někdy pohladili třeba ovečku? Nebojte se, z pralesa cestu ven určitě najdeme! 
čtvrtek - Vyrazíme na velký výlet do Muzea Českých drah v Lužné u Rakovníka. Mají tam spoustu historických mašinek a také největší sbírku parních lokomotiv u nás.
pátek - Pojedeme se vyřádit do aktivního parku Malešice. Snad nám ale zůstane dost sil, abychom ještě mohli hledat poklad. Určitě tam někde je.
 

cena: 1.800 Kč (v ceně je materiál, jízdné, vstupné, odborné vedení, pojištění i nějaký mls)
Platit je možné bankovním převodem, kartou nebo hotově v kanceláři č.2. Pokud chcete čerpat příspěvek od zdravotní pojišťovny nebo zaměstnavatele, vystavíme Vám fakturu. Pozdější vystavení faktury k již proběhlé platbě není možné. Podrobné info najdete na úvodní straně sekce KURZY.

co bude dítě potřebovat:                                                
oblečení - pohodlné sportovní oblečení a obuv na ven vhodně podle počasí, pláštěnka, další vybavení dle denního programu
jídlo a pití - nerozbitná láhev na pití, 1x - 2x  malá svačina, 1x velká svačina místo oběda

vedoucí tábora:
Bc. Tereza Šimková, Mgr. Kateřina Vítečková

 

Přihláška ke stažení ZDE .
Leták tábora ke stažení ZDE.
Bezinfekčnost formulář ke stažení ZDE.

 

počet žáků 24
rozsah a frekvence  
den a hodina  
cena kurzu
volná místa 3
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Bc. Tereza Šimková, Mgr. Kateřina Vítečková

KURZY

Odběr programu e-mailem