Cvičení pro dospělé JÓGA PRO PEVNÉ BŘICHO A ZDRAVÁ ZÁDA

JÓGA PRO PEVNÉ BŘICHO A ZDRAVÁ ZÁDA


je zaměřená na uvolnění zad, celkové rozhýbání páteře a posílení jednotlivých svalových skupin, na zaktivování a zpevnění středu těla, což je označení skupin svalů uložených pod povrchovým svalstvem a tvořících hluboký stabilizační systém. Silný střed těla má zásadní vliv na správné držení těla, zlepšení rovnováhy a stability, pomáhá odstranit bolesti zad, krční páteře i velkých kloubů. Cvičení je vhodné zejména při sedavém zaměstnání.
Lekce je vedena s důrazem na individuální možnosti cvičenců.

S sebou potřebujete: vhodné oblečení a přezutí s nešpinivou podrážkou, karimatku (omezený počet je k zapůjčení na místě), malou deku nebo velký šátek na závěrečnou relaxaci. K dispozici je šatna s uzamykatelnými skřínkami.  

 

Po vyplnění přihlášky (jednoduchý formulář lze vyplnit na místě při první návštěvě) můžete chodit na libovolné hodiny označené jako "cvičení pro dospělé". Rezervace místa není nutná. 

 

Cena lekce je 100 Kč při platbě v hotovosti na místě nebo 90 Kč při platbě předem za 10 a více lekcí.

 

Nepřehlédněte!
Příspěvek od zdravotní pojišťovny.
Je určen na pohybové aktivity, které probíhají v delším časovém úseku. Čerpání je možné po předložení účetního dokladu a dokladu o platbě.Chcete-li příspěvek využít i na CVIČENÍ PRO DOSPĚLÉ, je nutné předem jednorázově uhradit takový počet lekcí, aby výsledná částka (násobky 90 Kč) odpovídala minimální výši úhrady požadované Vaší pojišťovnou. Pro tyto účely Vám bude vystavena faktura, kterou lze uhradit buď hotově v kanceláři č. 2 nebo bankovním převodem. K vystavení faktury je třeba jméno, příjmení, trvalé bydliště a datum narození pojištěnce. Pozdější vystavení faktury k již proběhlé platbě není možné! 
Po obdržení platby Vám bude vydán příslušný počet počet vstupenek opravňujících k návštěvě jakékoliv lekce označené jako CVIČENÍ PRO DOSPĚLÉ. Vstupenku odevzdáte cvičitelce místo standardní platby v hotovosti. Platnost vstupenek končí k poslednímu dni školního roku
2020 - 2021, tj. k 30.6.2021.    


Příspěvek od zaměstnavatele. 
Bývá poskytován na okruh aktivit stanovený zaměstnavatelem a na základě faktury. K jejímu vystavení jsou třeba úplné a přesné údaje o plátci (název, sídlo, IČO, DIČ), případně další podle požadavku plátce (osobní číslo zaměstnance apod.).  


Uhradit předem určitý počet lekcí (min. 10) můžete i v případě, že nárok na příspěvek nikde uplatňovat nebudete. 

 

počet žáků skupinová výuka
rozsah a frekvence 1 lekce = 60 minut 
den a hodina středa 19:00 - 20:00 
cena kurzu 100 Kč za lekci na místě nebo 90 Kč při platbě předem za 10 a více lekcí
volná místa Můžete se kdykoliv přidat!
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Veronika Kasíková

Více info na wwww.veronikakasikova.cz.

KURZY

Odběr programu e-mailem