Jóga po porodu

pro maminky po porodu


Po zahájení bude probíhat společně s gravid jógou, při větším počtu účastnic bude cvičení rozděleno do dvou samostaných hodin jdoucích po sobě.


Jóga po porodu je speciální program pro maminky, který představuje pozvolnou regeneraci organismu v návaznosti na poporodní fáze. Působí pozitivně na reprodukční systém a na hormonální rovnováhu. Jóga po porodu posiluje svalstvo v bederní oblasti a kolem páteře, což vede ke správnému postavení pánve a správnému držení celého těla. Pomáhá znovu posílit pánevní dno a svaly středu těla, aby se spodní část břicha mohla postupně vrátit do původního stavu. Pravidelné cvičení zpevní celé tělo, ale také podporuje vitalitu a přispívá k psychickému uvolnění.
 

Zdravé maminky mohou cvičit už od šestinedělí. V případě jakýchkoliv pochybností svůj záměr konzultujte se svým lékařem.
 

S sebou potřebujete: vhodné oblečení a podle obsahu lekce i obuv s nešpinivou podrážkou, karimatku (omezený počet je k zapůjčení na místě). K dispozici je šatna s uzamykatelnými skřínkami. 


Kromě toho s sebou vezměte dobrou náladu a miminka, pokud nemáte hlídání.
 

 

 

počet žáků skupinová výuka
rozsah a frekvence 1x týdně 1 lekce = 60 minut 
den a hodina pondělí 9:15 - 10:15 
cena kurzu 1 400 Kč za pololetí (I. září 2020 - leden 2021, II. únor - červen 2021)
volná místa
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Dáša Kleinová

KURZY

Odběr programu e-mailem