Tvoření pro předškoláky 3 - 4 roky ŠIKULOVÉ

pro předškoláky ve věku 3 - 4 roky 

 

Kurz ŠIKULOVÉ je určen především dětem, které už vyrostly ze Šikulek, kde se za pomoci rodičů učily používat různé pomůcky a seznámily se s různými materiály i některými výtvarnými technikami. Tyto základní dovednosti budeme dále rozvíjet, tentokrát už samostatně bez rodičů, ale pod vedením stejné lektorky. Moc rádi také přivítáme nové kamarády, kteří už možná ledasco umějí, ale chtějí se naučit i nové věci.


Vyzkoušíme si práci s dalšími materiály i novými výtvarnými technikami, vše opět přiměřeně věku a schopnostem každého dítěte.

Hlavním cílem je všestranný rozvoj dětské tvořivosti a fantazie. Výtvarná činnost je pro děti nejen zábavou, ale i způsobem objevování okolního světa. Učí se něco nového, získávají další zkušenosti a dosažené úspěchy je motivují k další činnosti.  

Některé výtvory budou k vidění v průběžně obměňované "galerii", jiné si hned odnesou domů. Můžete se tedy těšit na další originální díla malých výtvarníků. 


Kurz zatím poběží společně s kurzem ŠIKKULKY (děti okolo 2 let s rodičem) od 16.00, při dostatečném počtu účastníků budou 2 samostatné kurzy.

 

ŠIKULOVÉ se konají na pracovišti KC Průhon na adrese Jiránkova 1138/2, Praha 6 - Řepy. Vstup je vedle zadního vchodu do domu.

 

 
počet žáků skupinová výuka
rozsah a frekvence 1x týdně 1 lekce = 90 minut 
den a hodina úterý 14:30 - 16:00  
cena kurzu 1 200 Kč za pololetí (I.= září 2019 - leden 2020, II.= únor - červen 2020)
volná místa
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Bc. Tereza Šimková

Kvalifikovaná a zkušená lektorka s pedagogickým vzděláním, praxí v předškolních zařízeních a spoustou krásných nápadů.

KURZY

Odběr programu e-mailem