Zažít Řepy Jinak 2020 - na Bílé hoře u KD Bílá Hora

Kategorie: Pro dospělé, Místo: KC Průhon
Datum konání 5.Září 2020 12:00 - 20:00
Kategorie Pro dospělé
Místo konání KC Průhon
Vstupné Zdarma Rezervovat
Letošní ročník pouličního sousedského festivalu Zažít Řepy Jinak 2020 se přesune na Bílou horu! Akce se koná první sobotu v září 5. 9. 2020 od 12 do 20 hod.Zveme vás na 4. ročník originálního pouličního sousedského festivalu Zažít Řepy Jinak 2020!

V květnu se kvůli opatřením vlády neuskutečnil Den sousedů na Bílé hoře, a proto se rozhodli organizátoři spojit dvě akce a pro letošní rok přesunuli festival ze Socháňovy ulice (před KC Průhon) na Bílou horu. Festival Zažít Řepy Jinak se tak uskuteční v blízkosti Kulturního domu Bílá Hora, který je spolupořadatelem akce.

Součástí festivalu je také areál poutního místa Panny Marie Vítězné na Bílé hoře se speciálním doprovodným programem.

Těšit se můžete na spoustu výborné muziky, velké množství stánků (občerstvení, výrobky, služby), workshopů a dílen pro děti i dospělé. Nebude chybět tanec, divadlo, soutěže pro děti a Nonstopradio - živé vysílání z Řep.

Zahrají:
POKOJ Č. 26
DAVID POMAHAČ
THE RADICALS (ORIGINALLY FROM B-SIDE)
JAN NIC
ŘEPSKÝ SOUSEDSKÝ SBOR

Máte chuť se zapojit? Vyrábíte zajímavé věci, nebo poskytujete služby, které chcete nabídnout sousedům? Bavilo by vás zapojit se do organizace festivalu?  Kontaktujte nás na dirbak@seznam.cz nebo +420 777 104 677

Pozor, místo konání není KC Průhon, ale lokalita Bílé hory u KD Bílá Hora: Praha 17 - Křižovatka ulic U Boroviček a Ke Kulturnímu domu.

Součástí festivalu: Areál poutního místa Panny Marie Vítězné na Bílé hoře se speciálním doprovodným programem.

VSTUP ZDARMA

Sledujte info o festivalu a nic vám neunikne!
Facebook Zažít Řepy
Událost FB
Instagram: @vzdyckytrochujinak

Kalendář akcí

Odběr programu e-mailem