Jóga v denním životě

pro dospělé 


Jóga v denním životě je osvědčený systém zahrnující většinu klasických jógových cvičení a technik seřazených stupňovitě od snadných k obtížnějším tak, aby byly přístupné všem lidem. Tematické soubory byly z toho komplexního systému vybrány na základě dlouhodobých praktických zkušeností lektorů a ve spolupráci s odborníky z oblasti zdravotnictví.


Celostní systém, který se nezaměřuje pouze na fyzické tělo, ale ve stejné míře i na mentální a duchovní zdraví. Pravidelné a poctivé cvičení přináší vylepšení zdravotního stavu a vitalitu, fyzickou a mentální vyrovnanost, sebedůvěru, posílení schopnosti koncentrace, osvobození se od škodlivých návyků a klid mysli. Systém umožňuje cvičit jógu všem lidem bez ohledu na jejich věk, zdravotní stav, vzdělání, zaměstnání, kulturu či náboženství. Je to osmidílná cesta, která obsahuje tělesné, dechové, relaxační, meditační a základní očistné techniky i mantry.

Náplní tohoto kurzu je 1. a 2., případně 3.díl systému Jóga v denním životě. 


S sebou potřebujete: volný cvičební úbor, nejlépe s dlouhými rukávy a nohavicemi, ponožky, deku nebo velký šátek na přikrytí, karimatku (omezený počet je k zapůjčení na místě). K dispozici je šatna s uzamykatelnými skřínkami. 

 

počet žáků skupinová výuka
rozsah a frekvence 1x týdně 1 lekce = 90 minut  
den a hodina mírně až středně pokročilí pondělí 19.00 - 20.30  
cena kurzu 1 700 Kč za pololetí (I. září 2020 - leden 2021, II. únor - červen 2021)
volná místa
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Irena Lahodná

Kvalifikovaná lektorka s dlouholetou praxí.

KURZY

Odběr programu e-mailem