Jóga v denním životě proti bolestem zad

pro dospělé i začátečníky     


Jóga v denním životě je osvědčený systém zahrnující většinu klasických jógových cvičení a technik seřazených stupňovitě od snadných k obtížnějším tak, aby byly přístupné všem lidem. Tematické soubory byly z toho komplexního systému vybrány na základě dlouhodobých praktických zkušeností lektorů a ve spolupráci s odborníky z oblasti zdravotnictví.


Soubor cvičení proti bolestem zad je tematicky vybrán na základě dlouhodobých zkušeností lékařů a rehabilitačních pracovníků. Do každé lekce jsou zařazena relaxační, protahovací a posilovací cvičení, jejichž cílem je odstranit případná zablokování a chybné pohybové stereotypy a postupně zvyšovat výkonnost cvičenců. Dále je zařazováno dechové cvičení, které podporuje imunitu a obnovuje energii. Tento soubor neobsahuje meditační cvičení.  

S sebou potřebujete: volný cvičební úbor, nejlépe s dlouhými rukávy a nohavicemi, ponožky, deku nebo velký šátek na přikrytí, karimatku (omezený počet je k zapůjčení na místě). K dispozici je šatna s uzamykatelnými skřínkami. 

počet žáků skupinová výuka
rozsah a frekvence 1x týdně 1 lekce = 90 minut 
den a hodina pondělí 17:15 - 18:45 
cena kurzu 1 700 Kč za pololetí (I. září 2020 - leden 2021, II. únor - červen 2021)
volná místa
místo konání KC Průhon Zeptat se na kurz

Informace o lektorovi

Irena Lahodná

Kvalifikovaná lektorka s dlouholetou praxí.

KURZY

Odběr programu e-mailem